Seizoen 2020: blad 'praktische info' en QR-codes

zondag 23 februari 2020

De website heeft een kleine update gekregen voor seizoen 2020. De twee belangrijkste wijzigingen zijn:

Blad 'praktische info'

Het blad 'praktische info' zal niet langer meegestuurd worden met de Roofless, ons clubblad. In de plaats daarvan zal je het digitaal toegestuurd krijgen als bijlage in de bevestigingsmail van de inschrijving. Bijkomend kan je dit document, na inschrijving, ook downloaden op de event pagina (zie tweede afbeelding). De digitale versie is voor ingeschreven leden dus steeds binnen handbereik, ook onderweg.

Betalen met QR-codes

Om betalingen vlotter en correcter te laten verlopen, kan je vanaf nu gebruik maken van QR-codes. Na inschrijving vind je deze onderaan de event pagina (zie tweede afbeelding). Wanneer je deze QR-code inscant in de mobile banking app op je smartphone zullen alle betalingsgegevens voorgesteld worden: het rekeningnummer, het bedrag en de mededeling.

Wij zijn van mening dat deze aanpassingen een meerwaarde zijn voor onze leden.